POUŽÍVÁNÍ FORCE ONE

Připravte se na použití nejlehčí a nejvýkonnější plynové hřebíkovačky!

Je načase, abyste začali šetřit čas a peníze!
Na této stránce najdete všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít používat FORCE ONE; Od nastavení nástroje, videí o údržbě a i nejoblíbenějších upevňovacích prvcích, máme pro Vás vše.

OBSAH:

2+2 Jahre Garantieerweiterung bei FORCE ONE Registrierung.

1. Registrace FORCE ONE

Zaregistrujte svůj nástroj a získejte další výhody:

 • 2 roky dodatečné záruky, celkem 4 roky
 • Oprava a výměna nástrojů do 24 hodin
 • Roční bezplatná údržba
 • Celoživotní osobní servis a technická podpora

2. FORCE ONE Montážní videa

90 % úspora času při upevňování elektroinstalace, instalatérských prací a sádrokartonu! Přesvědčte se sami, jak rychlé a snadné je upevnění rozsáhlého sortimentu příslušenství pro plynové hřebíkovačky od společnosti CELO. Svorky, kovové svorky, závěsy na svorky, závěsy na závitové tyče a mnoho dalšího!

Bildausschnitt eines unserer vielen hilfreichen YouTube Montagevideos zum FORCE ONE und Zubehör

3. Než začnete

Než začnete používat plynovou hřebíkovačku FORCE ONE, doporučujeme udělat několik věcí:

FORCE ONE geöffneter Gerätekoffer mit Inhalt: Gasnagler, Akku, Ladegerät, etc.

4. Nastavení nástroje FORCE ONE

Nyní je čas začít s nastavením a přípravou Vašeho FORCE ONE k akci! Podívejte se na video s průvodcem krok za krokem, abyste viděli, jak je to rychlé a snadné.

5. Tipy pro odstraňování problémů

 • Ujistěte se, že v zásobníku jsou vždy alespoň 2 hřeby. Z bezpečnostních důvodů se hřebíkovačka nespustí, když zásobník obsahuje méně než 3 hřeby
 • Maximální délka hřebů kompatiliblních se zásobníkem je 40 mm
 • Při výměně plynové kartuše se ujistěte, že je ve správné poloze uvnitř spotřebiče.
 • Zkontrolujte, zda je baterie nabitá a zda není vybitá plynová kartuše.

6. Videa údržby

Co dělat, když nástroj nefunguje?
Tip 1: Nabijte baterii

První věc, kterou bychom měli zkontrolovat, když nástroj nefunguje, je baterie, často se může stát, že je vybitá. Stačí vyjmout a vyměnit baterii za plně nabitou.

Co dělat, když nástroj nefunguje?
Tip 2: Vyměňte palivovou kartuši

Pokud je baterie plně nabitá a nářadí nefunguje, je třeba zkontrolovat palivovou kartuši. Ta může vydržet až 1000 výstřelů, takže pokud jste byli hodně vytíženi, možná je čas na výměnu.

Co dělat, když je hřeb zaseknutý?

Občas se může v hřebíkovačce zaseknout hřeb, což znamená, že když stisknete spoušť, odmítne vystřelit. Stačí vypnout hřebíkovačku a problém vyřešit pomocí našeho nástroje na čištění.

Co dělat, když nemůžete stlačit hlaveň hřebíkovačky?

Pokud se hlaveň nehýbe, když na ni zatlačíte, měli byste zkontrolovat hřeby v zásobníku. Bezpečnostní mechanismus zajišťuje, že k výstřelu  budete vždy potřebovat alespoň 2 hřeby v zásobníku.

7. Hlavní příslušenství pro FORCE ONE

Designed to save time when installing pipes and conduits with a gas nailer. Just simple push the pipe in to lock in place! 

Vysoce výkonné kalibrované hřeby, vyztužené vroubkováním pro optimální ukotvení do tvrdých materiálů, jako je beton a ocel.

Příslušenství plynové hřebíkovačky umožňuje instalovat stahovací pásky. Navrženo se 4 bočními otvory, takže můžete instalovat ze všech úhlů.

Prémiová alternativa k plastovým páskům pro instalaci kabelů a kanálů. Poskytuje bezpečné upevnění díky podpůrnému žebru pro vyšší stabilitu a bezpečné držení.

Svorka je navržena pro paralelní upevnění kabelů, trubek nebo kanálů a poskytuje bezpečné upevnění díky podpůrnému žebru pro vyšší stabilitu a bezpečné držení.

Při použití plynové hřebíkovačky nainstalujete během několika sekund! Integrovaná plastová část zajišťuje pevné uchopení nosu hřebíkovačky a umožňuje přesnou a snadnou instalaci.

8. FAQ - Často kladené otázky

 • 1 x plynová hřebíkovačka FORCE ONE
 • 1x Ochranné brýle
 • 2 x špunty do uší
 • 2 x Baterie
 • 1x Nabíjecí adaptér
 • 1 x Přepravní kufřík
 • 1 x Nástroj pro číštění
 • 1 x Návod k použití

Jedna palivová kartuše pro FORCE ONE vydrží až 800 výstřelů.

Baterie by měla vydržet zhruba na 4 500 výstřelů.

Palivová kartuše má minimální datum použitelnosti 2 roky, pokud je skladována při teplotách mezi +5 a 25ºC. Na spodní straně kazety uvidíte datum použitelnosti, v tomto případě 10/20, tj. říjen 2020. To znamená, že lze předpokládat, že doba použitelnosti je do října 2022.